Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led körte égő, Led Filament Retro kollekció,
Led Filament körte égő 4W, borostyán burás dekor Led. 45mm, 350 Lumen, 40W izzó helyett. E14, 2100K, extra meleg fehér, nem vibrál! Life Light Led.
| Cikkszám | LLKFIL4W45MME14DEWWA |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 4W |
| Fényáram | 350 lumen |
| Szín | 2100 kelvin |
| Világítási szög | 360° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*76 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led Filament, 4W körte borostyánsárga üveges dekor Led. Csavart izzószálas, extra meleg 2100 kelvin, meleg fehér. 45mm fejátmérő, E14, 350 lumen, D45xH76 mm. 40W hagyományos izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! A borostyán burája és az extra meleg színe miatt különleges design világítás, akár egy szál vezetéken lógva is hangulatos! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 464 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
